فارغ التحصيلان فيزيک 84 دانشگاه اصفهان
 
عناوین مطالب
سلام بچه ها

بالاخره من برگشتم با یک پست جدید و داغ!!

مقدمه:

مدتی که یه مقدار هم من هم شما احساس می کنیم فضای وبلاگ بی روح و افسرده شده.ازتون یه خواهش دارم و اون اینکه بیایم فضای این جارو تازه و شاداب نگه داریم.ممنونم

حدود ۱ ماه پیش که عکس ها فارغ التحصیلی بدستم رسید در همون نگاه اول ۳ تا عکس نظر من رو به شدت به خودش جلب کرد و اینجا بود که حس کنجکاوی و کارآگاهی من گل کرد!!در ادامه ۳ تا عکس برای شما میزارم که هر کدوم ازین عکس ها برشی از عکس ارجینال که احتمالا همتون دارید.چون نمییشد عکس هارو یا سایز واقعی گذاشت همه رو برش دادم تا راحتر در وبلاگ قرار بگیره بعد خودتون برید با ارجینالش چک کنید.

عکس شماره یک:

عکس شماره دو:

عکس شماره سه:

خوب همینطور که میبینید نکته بسیار شگفت انگیز و معجزه آسا اینه که آقای مهدی داوری در هر سه عکس  با یک فیگور افتاده بدون کوچکترین انحرافی در اجزای صورتش؟!! و نکته جالب توجه اینکه در عکس ها صورت آقای داوری برخلاف جهت دوربینی که بچه ها دارن توش نگاه می کنند!!!بله اینجاست که آدم می فهمه تکنولوجی ببخشید تکنولوژی چقدر پیشرفت کرده!!!انصافا باید به مهدی تبریک گفت که در کارش خیلی استاده که بعد از گذشت ۲ ماه از جشن هیچ کس این موضوع رو به غیر از من فضول نفهمید

سرتون رو درد نیارم این ۳ کله همگی یکی هستند که در این ۳ عکس با برنامه فوتوشاپ جاسازی شدند به جوری که بیننده خیلی متوجه نمیشه.ااما....من از کجافهمیدم؟؟

۱-اولین چیزیکه نظر من رو به خودش جلب کرد این بود که دیدم توی این عکس ها صورت مهدی بسیار سفید و روشن و تر گل ورگل افتاده و درحالیکه صورت های ما از عرق و شدت خستگی تیره افتاده ایشون صورتش هلو بپر تو گلو افتاده؟!!!فهمیدم که برا خودش حسابی افکت گذاری کرده او نور پردازی کرده!!!و برای همین نور صورتش با بقیه فرق میکنه و خوب این مسله کار دستش داد و لو رفت!!!

۲-دومین مسله این بود که توی این عکس ها این آقا همش داره برخلاف ماها نگاه میکنه!!!یعنی همه روشون یک ور بعد ایشون خیلی شیک روش به دوربینه!!!!

۳- سومین مسله هم عدم تناسب قد و صورتش در بعضی عکس ها که به وضوح معلومه!!!

خلاصه کلام:

مهدی داوری برای عکس ها و کلیپ ها خیلی زحمت کشید و از همنین جا از طرف هم بچه ها ازش تشکر می کنم اما میکس فیلم و نحوه فیلم برداری جشن خیلی به دلم نشست امید وارم با این پست باز مهدی رو در جمع وبلاگ ببینیم که البته حق دفاع از خودش براش محفوظه!!!

حالا به نظرتون از این ۳ عکس عکس واقعی کدومه؟؟یا اصلا هر ۳تاش ساختگیه؟؟ و اصلا شاید هر ۳ کله مال عکس دیگست؟؟؟ منظر شنیدن نظرات شما هستم

[ چهارشنبه ۴ شهریور۱۳۸۸ ] [ 23:50 ] [ احمد ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

اين وبلاگ جهت در ارتباط بودن ورودي هاي 84 فيزيك دانشگاه اصفهان داير گرديده‌است.
امکانات وب

پیچک